Tips en hulpmiddelen

Deze pagina bevat een aantal handige links naar websites die in de cursussen zijn besproken:

Photofeeler:  https://www.photofeeler.com/

Bee WebDesign: http://www.beewebdesign.nl/

Next Business Academy: www.nextbusinessacademy.nl

Translators Unite: https://translatorsunite.nl/

Ngtv Verzekeringen: https://www.ngtvverzekerd.nl/

Translator Scammers: http://www.translator-scammers.com

De Belastingdienst: www.belastingdienst.nl

Bereken Het: www.berekenhet.nl

Jouw Vertaler blog rekenvoorbeeld: https://jouwvertaler.wordpress.com/2019/01/29/jouw-vertaler-rekent-het-even-voor-je-uit/

Jouw Vertaler blog eerlijke tarieven:  https://jouwvertaler.wordpress.com/2019/01/28/eerlijke-tarieven-voor-kwaliteitsvertalingen/

Jouw Vertaler blog inzicht in tarieven  https://jouwvertaler.wordpress.com/2019/01/23/tarieven-laat-je-niks-wijsmaken/

De Vertaalpodcast over tarieven: https://www.confer.eu/tarief-bepalen/

Onze Taal: https://www.onzetaal.nl/taaladvies/taalcursus-volgen

Bureau Wbtv – PE-punten: https://www.bureauwbtv.nl/voor-tolken-en-vertalers/permanente-educatie

NGTV – richtlijnen beëdigde vertalingen: https://ngtv.nl/application/files/7015/0340/9656/Praktische_info_voor_beedigde_vertalers_en_tolken.pdf

SLD-Trados Studio 2019: https://www.sdltrados.com/products/trados-studio/free-trial.html

MemoQ Translator: https://www.memoq.com/en/memoq-translator-free

Déjà Vu X3: https://atril.com/download-and-install/

Broodfonds: https://www.broodfonds.nl/hoe_het_werkt